Ojciec Bartosz Pawłowski, proboszcz franciszkanów w Sanoka. Zorganizował 16 edycji kursu, w którym uczestniczyło tysiąc osób: – W kursie uczestniczą wierzący, ale też niewierzący i ci, którzy zaczęli gubić wiarę. Powiedzmy, są religijni, ale nie do końca odnaleźli żywą relację z Jezusem.