Krzysztof Sycz, który reprezentuje liczną grupę narzekających na uciążliwości związane z sąsiedztwem wytwórni mas bitumicznych, pokazuje podpisy mieszkańców, którzy zdecydowali się zwrócić z prośbą o interwencję do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska w Warszawie./ FOT. U. Gielo