Nowy wóz na 130-lecie jednostki. Strażacy z Jodłówki świętowali jubileusz [ZDJĘCIA]
130-lecie OSP w Jodłówce przypieczętowano oficjalnym przekazaniem i poświęceniem nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki. Wóz poświęcił proboszcz Sanktuarium MBP w Jodłówce – ks. Jerzy Jakubiec.