20/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
130-lecie OSP w Jodłówce przypieczętowano oficjalnym przekazaniem i poświęceniem nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki. Wóz poświęcił proboszcz Sanktuarium MBP w Jodłówce – ks. Jerzy Jakubiec.
W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władzy rządowej i samorządowej, przedstawiciele służb, delegacje strażackie z pocztami sztandarowymi oraz mieszkańcy.