Od 1862 roku na kulturalnej mapie Przemyśla. Towarzystwo Muzyczne ma już 160 lat!
Na scenie z rąk zastępcy prezydenta Przemyśla Bogusława Świeżego kwiaty wraz z życzeniami zawsze pełnych koncertowych sal odebrała prezes organizacji Magdalena Betleja.