15/11/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na scenie z rąk zastępcy prezydenta Przemyśla Bogusława Świeżego kwiaty wraz z życzeniami zawsze pełnych koncertowych sal odebrała prezes organizacji Magdalena Betleja.