Bała powoli traci nadzieję, że doczeka się poprawy warunków mieszkaniowych w najbliższej przyszłości. Od 15 lat prowadzi z miastem batalię o łazienkę i WC, których w jego mieszkaniu brak. Zmuszony jest korzystać ze wspólnej ubikacji na korytarzu, która znajduje się na zupełnie innym piętrze./FOT. U. Gielo