Wróć do artykułu

Zdjęcia Od lat mieszka bez łazienki i WC. Batalia o lepsze życie ciągnie się już od 15 lat [ZDJĘCIA] - fotorelacja

17/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Redakcja interweniuje Przemyśl

Opis galerii zdjęć Walka Henryka Bały o łazienkę i WC: Zdjęcia ilustrują dramatyczną sytuację mieszkańca, który od 15 lat boryka się z brakiem podstawowych sanitariatów w swoim mieszkaniu. Na fotografiach widać przeciekający dach, miednice i wiadra zbierające deszczówkę, a także niebezpieczny stan balkonu. Obrazy ukazują także wspólne toalety na pierwszym piętrze, do których zmuszony jest chodzić pan Henryk oraz fragmenty kamienicy w stanie zagrażającym bezpieczeństwu. Widoczne są także dokumenty urzędowe i korespondencja dotycząca długotrwałego problemu. Historia walki o godne warunki mieszkaniowe i apel o interwencję władz miasta.

Konserwator zabytków, Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, Barłomiej Barszczak Przemyśl - zdjęcia

Reklama