Od lat mieszka bez łazienki i WC. Batalia o lepsze życie ciągnie się już od 15 lat [ZDJĘCIA]
Na strychu, znajdującym się nad mieszkaniem pana Henryka, uszczelniono tylko część połaci dachowej. Reszta jest w fatalnym stanie, przez co woda przy intensywnych opadach dostaje się do środka. / FOT. U. Gielo