Oranżeria Café nareszcie otwarta [ZDJĘCIA] - slajd 2 z 5
Otwarcie uatrakcyjnił muzyczny wieczór wspomnień o miłości, przyjaźni i marzeniach w ramach „Oranżerii pełnej Kultury”. Dla przybyłych zagrali „Dr Kamiński i Przyjaciele”./ FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku