07/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Oranżeria przy Pałacu Lubomirskich w Przeworsku cieszy się ogromnym powodzeniem od ponad dwóch lat. Ostatnio dołączyła do niej urokliwa kawiarnia z letnim ogródkiem i antresolą, oferująca wspaniałe widoki na park Książąt Lubomirskich. Powiat przeworski podkreślił, że nowa atrakcja powstała dzięki współpracy z gminą Zarzecze. Wieczór otwarcia upłynął przy dźwiękach muzyki i wina Przeworskie Winnice, obdarowując gości wspaniałymi emocjami.
FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
Otwarcie uatrakcyjnił muzyczny wieczór wspomnień o miłości, przyjaźni i marzeniach w ramach „Oranżerii pełnej Kultury”. Dla przybyłych zagrali „Dr Kamiński i Przyjaciele”./ FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku
FOT. Starostwo Powiatowe w Przeworsku