Przy drodze wewnętrznej, na odcinku od bloku Opalińskiego 19A do ulicy gen. M. Boruty-Spiechowicza pojawił się ciągnący na odcinku około 100 metrów łańcuch oddzielający chodnik od jezdni. Przedostanie się bezpośrednio z chodnika na parking lub z parkingu do domu nie jest więc możliwe. – Czy emeryt lub niepełnosprawny ma przeskakiwać przez łańcuch? – pyta mieszkaniec osiedla./ FOT. U. Gielo