W intencji ofiar modlono się w kościele pw. św. Brata Alberta. Eucharystii przewodniczył ks. Michał Moń żegnający się z tutejszą parafią. Słowa podziękowania za zaangażowaną posługę złożyli mu: przedstawiciele samorządu wsi i gminy Lubaczów, harcerze lubaczowskiego hufca ZHP oraz posłanka Teresa Pamuła.