Pamiętają o swoim absolwencie i profesorze - slajd 2 z 3
Sesji w przemyskiej bibliotece towarzyszyło rozstrzygnięcie organizowanego przez I LO konkursu literackiego „Kartka z pamiętnika Apolinarego Garlickiego”. Nagrody wręczyła dyrektor I LO Aneta Bednarczyk./ FOT. ZW