– Cieszymy się, że społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i chce się poddawać badaniom. W tym roku również ja znalazłam się w gronie kobiet, które powinny się poddać mammografii, dlatego także skorzystam z badania – powiedziała podczas spotkania dla mediów inaugurującego akcję badań profilaktycznych dyrektor Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu dr B. Stawarz.