Piło rżnij, siekiero wal! Naszym drwalom nie zabrakło precyzji i zimnej krwi [ZDJĘCIA]
– Na zawody drwali jeżdżę od 9 lat. Dwa lata temu udało mi się stanąć na podium i zająć pierwsze miejsce – mówi Damian Tomański, na co dzień pracujący w Nadleśnictwie Krasiczyn..