Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Po raz 27. pielgrzymowali do Matki Bożej Kalwaryjskiej [ZDJĘCIA]
Mszę św. w intencji strażaków i ich rodzin sprawował ks. abp Adam Szal wraz z księżmi kapelanami.
Zdjęcie 7 z 7
Poprzednie
Udostępnij
Reklama