13/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Mszę św. w intencji strażaków i ich rodzin sprawował ks. abp Adam Szal wraz z księżmi kapelanami.
W imieniu prezydenta RP odznaczeniami państwowymi udekorowała szczególnie zasłużonych członków OSP z terenu województwa podkarpackiego wicewojewoda Jolanta Sawicka.