Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Pojechali dla Benity i Oliviera - slajd 4 z 6
Historię Benity i Oliviera opisywaliśmy w maju ubiegłego roku. Oboje cierpią na EDS – Zespół Ehlersa-Danlosa. To bardzo rzadkie schorzenie, które stanowi duże ograniczenie w codziennym funkcjonowaniu./ FOT. ZW
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama