Powrót
Następne
Wróć do galerii
Półkolonie w MDK dobiegły końca. Osiedlowe zajęcia trwają. Trenerzy szukają sposobów na nudę [ZDJĘCIA]
Jednym z punktów półkolonii była wycieczka do siedziby MPEC.
Zdjęcie 1 z 4
Następne
Udostępnij
Reklama