13/07/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jednym z punktów półkolonii była wycieczka do siedziby MPEC.
Był czas na rozwijanie uzdolnień, nie brakowało zajęć plastycznych.
Można było dać upust własnej kreatywności, tworząc artystyczne cudeńka w pracowni plastycznej.
Wypoczynek półkoloniści rozpoczęli od spotkania ze strażnikiem miejskim, który przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu.