Pomagały ludziom walczącym o każdy oddech. Przez śluzę do strefy koronawirusa [ZDJĘCIA]
Marzena Jodłowska i Iwona Bochnacka do pracy na oddziale covidowym przemyskiego szpitala zgłosiły się na ochotnika. Zgodnie twierdzą, że gdyby znowu była potrzeba wsparcia jego personelu, zdecydowały by się na to po raz kolejny.