W ramach podsumowania akcji „Sprzątamy Gminę Bircza” odbyły się spotkania z dziećmi i młodzieżą ze szkół z terenu gminy, które włączyły się w porządki. Ich trud nagrodzono, wręczając plecaki ufundowane przez Nadleśnictwo Bircza i gadżety od partnera akcji.