18/07/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Sprzątanie gminy w ramach akcji „Sprzątamy Gminę Bircza”.
Proekologicznej edukacji nigdy za wiele.
W ramach podsumowania akcji „Sprzątamy Gminę Bircza” odbyły się spotkania z dziećmi i młodzieżą ze szkół z terenu gminy, które włączyły się w porządki. Ich trud nagrodzono, wręczając plecaki ufundowane przez Nadleśnictwo Bircza i gadżety od partnera akcji.
W ramach podsumowania akcji „Sprzątamy Gminę Bircza” odbyły się spotkania z dziećmi i młodzieżą ze szkół z terenu gminy, które włączyły się w porządki. Ich trud nagrodzono, wręczając plecaki ufundowane przez Nadleśnictwo Bircza i gadżety od partnera akcji.