Pożegnali wieloletnią dyrektor szkoły - slajd 1 z 3
Podczas pożegnania odchodzącej na emeryturę wieloletniej dyrektor SP w Olszanach B. Nawojskiej-Synus nie zabrakło wzruszających momentów, wspomnień i słów uznania dla jej pracy i wkładu w rozwój placówki oraz wychowanie młodych pokoleń.