Prawnuczka Sybiraka w hołdzie zesłańcom [ZDJĘCIA] - slajd 2 z 5
Podczas uroczystości w rzeszowskim oddziale IPN prezes Oddziału Związku Sybiraków w Rzeszowie Józef Sieńko wręczył Wiktorii Szajnik „Medal za zasługi dla Rzeszowskiego Oddziału Związku Sybiraków”./ FOT. K. Gajda-Bator