17/02/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W wydarzeniu, oprócz autorki prac, udział wzięli: członkowie Oddziału Związku Sybiraków w Rzeszowie, na czele z prezesem Józefem Sieńko, członkowie Klubu Historycznego im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie oraz zaproszeni goście./ FOT. H. Bury
Podczas uroczystości w rzeszowskim oddziale IPN prezes Oddziału Związku Sybiraków w Rzeszowie Józef Sieńko wręczył Wiktorii Szajnik „Medal za zasługi dla Rzeszowskiego Oddziału Związku Sybiraków”./ FOT. K. Gajda-Bator
FOT. K. Gajda-Bator
Jedna z prac prezentowanych na wystawie./ FOT. K. Gajda-Bator
Autorce prac prezentowanych na wystawie towarzyszył ojciec Grzegorz Szajnik./ FOT. K. Gajda-Bator