Relikwie św. Mikołaja są już w dubieckiej parafii. Potrzebna jeszcze decyzja Watykanu [ZDJĘCIA]
Relikwie św. Mikołaja burmistrz miasta i gminy Dubiecko J. Grzegorza odebrał z rąk rektora bazyliki św. Mikołaja w Bari. Przywiezione zostały do dubieckiej parafii w przedostatnim tygodniu października.