06/11/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Relikwie św. Mikołaja burmistrz miasta i gminy Dubiecko J. Grzegorza odebrał z rąk rektora bazyliki św. Mikołaja w Bari. Przywiezione zostały do dubieckiej parafii w przedostatnim tygodniu października.
Relikwie św. Mikołaja burmistrz miasta i gminy Dubiecko J. Grzegorza odebrał z rąk rektora bazyliki św. Mikołaja w Bari. Przywiezione zostały do dubieckiej parafii w przedostatnim tygodniu października.