Mieszkańcy mają żal do gminy i twierdzą, że nie są traktowani jednakowo. Wyrażają zrozumienie wobec faktu, że fundusze są ograniczone, ale zastanawiają się też, czy nie można byłoby inaczej rozplanować remontów, tak by większość otrzymała ulepszenie dróg.