Samorządowcy modlili się o pokój w Ukrainie [ZDJĘCIA]
– Nie bójcie się pracować dla dobra swojej małej ojczyzny, dla tej małej społeczności, dla której jesteście samorządowcami – tymi słowami zwrócił się do włodarzy JE ks. bp Stanisław Jamrozek, biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej.