17/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
– Nie bójcie się pracować dla dobra swojej małej ojczyzny, dla tej małej społeczności, dla której jesteście samorządowcami – tymi słowami zwrócił się do włodarzy JE ks. bp Stanisław Jamrozek, biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej.
W czasie mszy, jak zawsze, samorządowcy zawierzyli Najświętszej Maryi Panny Łaskawej Lwowskiej swoje małe ojczyzny. W tym roku powierzyli jej opiece także Ukrainę. W wydarzeniu wzięli też udział parlamentarzyści oraz partnerzy reprezentujący Ukrainę.