Powrót
Poprzednie
Wróć do artykułu
Setny jubileusz jednostki OSP Wacławice za nami! [ZDJĘCIA] - slajd 9 z 9
Obchody były okazją do uhonorowania zasłużonych strażaków medalami i odznaczeniami./ FOT. UG Orły
Poprzednie
Udostępnij
Reklama
Magiczna podróż do świata baśni
Obchodzili złote jubileusze święceń [ZDJĘCIA]
Wybrali najpiękniejsze. Są „misski” z naszego regionu [ZDJĘCIA]
Rocznica wizyty papieża-Polaka świętego Jana Pawła II nad Sanem [ZDJĘCIA]
Samarytanie z Leonciny. Zaryzykowali życie, zapłacili najwyższą cenę [ZDJĘCIA]
Udany piknik w „czwórce”
Reklama
Reklama