SMAP przyciąga młodych od 29 lat. W tym roku zjechali do Jarosławia
Metropolita przemyski abp. Adam Szal ze sceny na placu ks. Piotra Skargi wyraził podziękowania dla wszystkich uczestników tegorocznego spotkania, ogłaszając jednocześnie Sanok miejscem SMAP w przyszłym roku.