08/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Metropolita przemyski abp. Adam Szal ze sceny na placu ks. Piotra Skargi wyraził podziękowania dla wszystkich uczestników tegorocznego spotkania, ogłaszając jednocześnie Sanok miejscem SMAP w przyszłym roku.