Powrót
Następne
Wróć do galerii
Społeczność Szkoły Podstawowej w Wyszatycach świętowała 150. urodziny placówki! [ZDJĘCIA]
Obchody zainaugurowała msza św. w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja – biskupa.
Zdjęcie 1 z 40
Następne
Udostępnij
Reklama