26/10/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z obchodów 150-lecia Szkoły Podstawowej w Wyszatycach ukazuje emocje, wzruszenie i dumę uczestników. Widoczne są uroczystości mszy św., odsłonięcie muralu, moment wbicia gwoździ w tablicę pamiątkową oraz wzruszające występy uczniów. Obrazuje także zaangażowanie lokalnej społeczności i liczne zasłużone postaci, które uczciły jubileusz placówki. Radość, historia i wspólne celebrowanie tradycji - tak wyglądały obchody tego wyjątkowego jubileuszu.
Obchody zainaugurowała msza św. w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja – biskupa.