Spotkali się w murach „Słowaka” po 60 latach od matury
W murach „Słowaka” podjął byłych absolwentów dyrektor Tomasz Dziumak. Raz jeszcze mieli okazję przejść się szkolnymi korytarzami i odświeżyć wspomnienia z czasów młodości, a także złożyć wpis w księdze pamiątkowej.
FOT. materiały organizatora