Wróć do artykułu

Zdjęcia Spotkali się w murach „Słowaka” po 60 latach od matury - fotorelacja

13/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Jubileuszowy zjazd absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu im. J. Słowackiego upamiętniony został wyjątkowymi chwilami spędzonymi w szkolnych murach. Absolwenci, reprezentujący różne branże, pozowali do pamiątkowych zdjęć, wspominając lata młodości. Spotkanie obejmowało mszę św. oraz zwiedzanie szkolnych korytarzy i auli, podczas których dyrektor przypomniał historię szkoły. Absolwenci złożyli życzenia sukcesów i wartościowej nauki przyszłym pokoleniom oraz upamiętnili profesorów z przeszłości. Kolejne planowane spotkanie integracyjne ma odbyć się na Zamku w Krasiczynie.

I Liceum Ogólnokształcące, Matura, Tomasz Dziumak Przemyśl - zdjęcia

Reklama