13/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jubileuszowy zjazd absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu im. J. Słowackiego upamiętniony został wyjątkowymi chwilami spędzonymi w szkolnych murach. Absolwenci, reprezentujący różne branże, pozowali do pamiątkowych zdjęć, wspominając lata młodości. Spotkanie obejmowało mszę św. oraz zwiedzanie szkolnych korytarzy i auli, podczas których dyrektor przypomniał historię szkoły. Absolwenci złożyli życzenia sukcesów i wartościowej nauki przyszłym pokoleniom oraz upamiętnili profesorów z przeszłości. Kolejne planowane spotkanie integracyjne ma odbyć się na Zamku w Krasiczynie.
FOT. materiały organizatora
W murach „Słowaka” podjął byłych absolwentów dyrektor Tomasz Dziumak. Raz jeszcze mieli okazję przejść się szkolnymi korytarzami i odświeżyć wspomnienia z czasów młodości, a także złożyć wpis w księdze pamiątkowej. FOT. materiały organizatora
W murach „Słowaka” podjął byłych absolwentów dyrektor Tomasz Dziumak. Raz jeszcze mieli okazję przejść się szkolnymi korytarzami i odświeżyć wspomnienia z czasów młodości, a także złożyć wpis w księdze pamiątkowej. FOT. materiały organizatora
FOT. materiały organizatora
W murach „Słowaka” podjął byłych absolwentów dyrektor Tomasz Dziumak. Raz jeszcze mieli okazję przejść się szkolnymi korytarzami i odświeżyć wspomnienia z czasów młodości, a także złożyć wpis w księdze pamiątkowej. FOT. materiały organizatora