Świętowali przemyscy diabetycy. Od 15 lat wspierają zmagających się z cukrzycą [ZDJĘCIA]
Na uroczystości obecny był m.in. prezydent Przemyśla W. Bakun, który życzył szefowi przemyskiego koła nr 15 Januszowi Muszowi dalszych sukcesów w prowadzonej działalności.