26/10/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Na uroczystości obecny był m.in. prezydent Przemyśla W. Bakun, który życzył szefowi przemyskiego koła nr 15 Januszowi Muszowi dalszych sukcesów w prowadzonej działalności.
Wydarzenie było okazją do uhonorowania aktywnych działaczy koła. Wręczono im Złote Serca Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz odznaki Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
Odznaką Ambasador Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków uhonorowani zostali m.in. prezes Zarządu PSD Anna Śliwińska i wicemarszałek województwa Piotr Pilch.