Świętowali przemyscy diabetycy. Od 15 lat wspierają zmagających się z cukrzycą [ZDJĘCIA]
Wydarzenie było okazją do uhonorowania aktywnych działaczy koła. Wręczono im Złote Serca Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz odznaki Zasłużony dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.