Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Świętowaliśmy stulecie odzyskania niepodległości [GALERIA]
Do tradycji w tym dniu należy patriotyczne śpiewanie pod pomnikiem Orląt.
Zdjęcie 3 z 8
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama