13/11/2018 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uczniowie przemyskich szkół śpiewają hymn.
Święto po swojemu przeżywali najmłodsi.
Do tradycji w tym dniu należy patriotyczne śpiewanie pod pomnikiem Orląt.
Uczniowie i harcerze nieśli stumetrową flagę.
Święto Niepodległości uczciły „przemyskie morsy”.