Od niedawna z fasady budynku Urzędu Gminy Przeworsk „spogląda” na przechodzących obok mieszkańców św. Antoni. 28 grudnia figurę uroczyście poświęcono. Mieszkańcy wierzą, że z wysokości będzie roztaczał opiekę nad całą gminą.