21/01/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Od niedawna z fasady budynku Urzędu Gminy Przeworsk „spogląda” na przechodzących obok mieszkańców św. Antoni. 28 grudnia figurę uroczyście poświęcono. Mieszkańcy wierzą, że z wysokości będzie roztaczał opiekę nad całą gminą.