Powrót
Następne
Wróć do artykułu
Symboliczne sadzonki jabłoni z bolestraszyckiego arboretum trafiły do szkół - slajd 1 z 5
Sadzonka jabłoni trafiła też do rąk uczniów Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze./ FOT. IPN Oddział Rzeszów
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama