Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Symboliczne sadzonki jabłoni z bolestraszyckiego arboretum trafiły do szkół - slajd 2 z 5
Sadzonka jabłoni trafiła też do rąk uczniów Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze./ FOT. SP w Kańczudze
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama