Aktualnie Orkiestra Dęta w Medyce liczy sobie 15 członków. Jeden z nich gra w niej blisko 70 lat, można powiedzieć, że poświęcił jej większość życia. – Spotykamy się dwa razy w tygodniu i robimy to bardzo chętnie. Na próbę orkiestry zawsze się pędzi mimo natłoku różnych obowiązków – mówią./ FOT. ZW