09/02/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Aktualnie Orkiestra Dęta w Medyce liczy sobie 15 członków. Jeden z nich gra w niej blisko 70 lat, można powiedzieć, że poświęcił jej większość życia. – Spotykamy się dwa razy w tygodniu i robimy to bardzo chętnie. Na próbę orkiestry zawsze się pędzi mimo natłoku różnych obowiązków – mówią./ FOT. ZW
FOT. ZW
Pamiątkowe zdjęcie z przekazania członkom orkiestry nowej siedziby./ FOT. ZW
Jedno z zajęć z dziećmi z Przedszkola Samorządowego w Medyce. Tu jeszcze w starej siedzibie orkiestry./ FOT. ZW
FOT. ZW